KALİTE POLİTİKAMIZ

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen firmamızın odak noktası müşterilerimizdir...

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen firmamızın odak noktası siz değerli müşterilerimizdir. Yaptığımız her iş ve girişimde, ürettiğimiz her üründe ve sunduğumuz her hizmette en üst kalite düzeyini üretmeyi hedef alırız.

Firmamız kaliteden ödün vermeden ve maliyet unsurunu göz ardı etmeksizin büyümeyi amaçlayan bir kuruluştur.
Kaliteli büyümede önceliğin, kaliteli insan yapısında ve bunu destekleyen güçlü teknolojik alt yapıda olduğuna inanırız.

Müşteri memnuniyeti yalnızca iyi ürün kalitesi ve uygun fiyatlamanın sonucu olmayıp, büyük ölçüde müşterilerle direkt ilişkisi olan insanların işi sahiplenmesi ve enerjisi tarafından belirlendiğine inanan bir yönetime sahibiz.

Ulusal ve uluslar arası standartları esas alarak; bu doğrultudaki yönetsel destekle, hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı, ölçme ve iyileştirme mekanizmalarını kullanarak sürekli eğitimle gelişmeyi destekleyen yüksek kaliteli hizmet sunmak ve çalışanlar tarafından benimsenmesini sağlamak üzere kurulmuştur.

Daima en iyi performansı gösterme çabası içerisinde olmayı, kaynaklarımızı akılcı kullanmayı, sınırsız müşteri memnuniyeti yaratmayı, sürekli iyileştirmeyi, değişime bağlı uygulamalara hızlı geçebilmeyi, tüm ilişkilerimizde saygılı, şeffaf ve dürüst olmayı, çevre bilinci içerisinde davranmayı kendimize ilke edindik.

Rodosto İlaçlama olarak Kalite politikamız, sağladığımız ürün ve hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, müşterilerimiz açısındna değer oluşturmayan işlemleri ortadan kaldırarak kaynakların etkin kullanımı ile zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır.

DOSYALAR

Adres

Çınarlı Mah. Tandoğan Cad. No:65/A Süleymanpaşa Tekirdağ

Telefon

0282 264 29 29

E-Posta

info@rodostoilaclama.com

RODOSTO İLAÇLAMA
@2018 Tüm hakları saklıdır.